11-04-2014: Verbouw woning met 6% BTW – kan nu nog!
Verbouwplannen: maak nu nog gebruik van de 6% BTW regeling!
De familie Kleinlugtenbeld-Dijk te Lemele maakt gebruik van de mogelijkheid om tegen het gunstige 6% BTW tarief hun half-vrijstaande woning te Lemele uit te bouwen.
De bestaande schuifpui en kozijnenpartij uit de achtergevel wordt hergebruikt in de uitbouw van ca. 3,5 mtr. diep en 6 mtr. breed. Door deze uitbouw ontstaat een fantastisch mooie woonkeuken en berging, die tevens een doorloop vanuit de garage naar de woning mogelijk maakt.
Heeft u ook verbouwplannen? Vraag dan vrijblijvend naar de mogelijkheden die wij u kunnen bieden. Ook voor het leveren van de benodigde materialen kunnen wij u een scherpe aanbieding doen, maar voor een scherpe, vaste prijs en een gunstig BTW tarief klaren wij binnen korte tijd de gehele klus voor U!